Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 792,127.78 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Elektronik » Bilgisayar & Tablet » Ağ Ürünleri
9105__6851dafebbbeed674874a3fd52176c48cb4f.jpg

TP-LINK MC100CM MM Fiber Converter Ethernet Medya Dönüştürücü

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
TP-LINK MC100CM MM Fiber Converter Ethernet Medya Dönüştürücü
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

MC100CM

Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

  • 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standartlarıyla uyumlu.
  • FX portu için Half-Duplex / Full-Duplex iletim modunun yapılandırılmasına imkan verir.
  • Fiber mesafesini 2km'ye dek çıkarır

 

Bu Ürün Ne Yapar?

MC100CM, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya-veya tam tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE 802.3u 10/100Base-TX ve 100Base-FX standartlarıyla uyumlu MC100CM, SC-Tipi konnektör ve çoklu mod fiber kablo ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC100CM, tam kablolu hız iletim oranında uzun dalga (LX) lazer spesifikasyonunu destekler. 1310nm'de veri alır ve iletir.

Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX portu için oto MDI/MDI-X, TX portu üzerinden Auto-negotiation duplex modu ve ön panel durum ekranı LED'lerinin varlığı. MC100CM çoklu mod fiber kullanarak 2 kilometreye kadar genişletilmiş fiber optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.

MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜL
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Temel Fonksiyon FX portu için Half/Full-Duplex transfer modu
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Fiber mesafesini 2km'ye dek çıkarır
Portlar 1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Dalga Boyu 1310nm
Ağ Ortamı 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 kablo (maksimum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maksimum 100m)
Ağ Ortamı 100BASE-T UTP category 5, 5e kablo (maksimum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maksimum 100m)
Ağ Ortamı 100BASE-FX Multi-mode Fiber
LED Göstergeleri PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Boyutlar (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Güç Kaynağı Harici Güç Adaptörü
Maks. Güç Tüketimi 2.4W
Güvenlik & Emisyon FCC, CE, RoHS
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Saklama Sıcaklığı: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

Ek sürüm bilgisi için lütfen destek sayfasına gidin.

 

 

Havale / EFT (%4) :242.36 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
2 X
132.82 TL
265.64 TL
3 X
89.62 TL
268.85 TL
6 X
46.28 TL
277.71 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca disbrütör garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz tutanak tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz. Ürün kargo görevlisi gittikten sonra iade yollayacaksanız kesinlikle koli bantı zımba gibi kutuya zarar verecek cisimler kullanmayınız. Aksi halde malesef iadeniz kabul edilmeyecektir...

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Yenigün Mah. 592 Sok. No:6 Bağcılar İSTANBUL

0850 302 13 76
destek@onlinealisverisyap.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.